O nas
O nas

Doradcy z pasją

Od prawie 15 lat doradzamy małym i średnim przedsiębiorstwom w efektywnym prowadzeniu biznesu w Polsce. Paragrafy i cyferki towarzyszą nam na co dzień, ale służą przede wszystkim do tworzenia wartości dodanej w biznesie naszych Klientów. Podziwiamy ludzi przedsiębiorczych. Szanujemy ich inicjatywy. Dlatego z zaangażowaniem i otwartością wspieramy ich w rozwoju biznesu na każdym jego etapie.

Wiedza i doświadczenie

Unikalne połączenie wiedzy prawniczej, podatkowej i finansowej daje wymierne korzyści dla naszych Klientów. Bardzo często stajemy się skutecznym i zaufanym partnerem na lata. W ciągu prawie 15 lat funkcjonowania zdobyliśmy zaufanie przeszło 200 przedsiębiorstw. Na co dzień współpracujemy z ich właścicielami i zespołami. Z powodzeniem rozwijamy się dzięki rekomendacjom. A to zobowiązuje.

Zrównoważony rozwój

Klienci rzadko od nas odchodzą... podobnie jak nasi współpracownicy. Szanujemy codzienny wkład pracy naszej nieocenionej 20-osobowej załogi oraz dbamy o pozytywną atmosferę w naszej firmie. Takie podejście procentuje. Zapewniamy w ten sposób stabilność i najwyższą jakość obsługi Klientów, co w obecnych czasach nie jest takie oczywiste.

Tak działamy

  • pracujemy nowocześnie i dynamicznie
  • słuchamy. rozumiemy. uświadamiamy
  • doradzamy kompleksowo i skutecznie
  • jesteśmy dyspozycyjni
  • cenimy długofalową współpracę
  • stawiamy na rozwój

Inicjatywy

SURVIVAL RACE 2018

Cała drużyna PROCASE RULES dobiegła do mety. Miejski bieg z przeszkodami Survival Race 2018 już za nami! Dziękujemy za kibicowanie! Niezapomniane wrażenia!

POMAGAMY

Chętnie wspieramy najbardziej potrzebujących. Tym razem przy okazji startu naszej drużyny w Survival Race postanowiliśmy, że będzie to bieg z celem. Przeznaczymy określone środki na rzecz Fundacji Maciek Biega.  

WYJAZD INTEGRACYJNY

W grudniu 2017 roku postanowiliśmy wybrać się do... Kołobrzegu! Wspomnienia, atmosfera i aura wyjazdu wigilijno-integracyjnego… bezcenne!

Skontaktuj się z nami

Poprzez zaznaczenie niniejszego pola i wprowadzenie danych na tej stronie wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez PROCASE jako Administratora moich danych osobowych w zakresie obejmującym imię, nazwisko, adres e-mail na warunkach określonych w Polityce Prywatności Serwisu PROCASE, w celu nawiązania kontaktu, podjęcia działań niezbędnych przed zawarciem ewentualnej umowy lub jej wykonania oraz dla celów statystycznych. Wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne, ale jej brak może uniemożliwić kontakt z Administratorem lub realizację usług. Więcej informacji w Polityce Prywatności Serwisu PROCASE.

Poprzez zaznaczenie niniejszego pola wyrażam dobrowolnie zgodę na otrzymywanie od PROCASE, na podany przeze mnie ze pośrednictwem Serwisu PROCASE adres e-mail informacji handlowych (marketingowych) w celach marketingu bezpośredniego własnych usług lub usług osób trzecich, w tym podmiotów powiązanych ze Spółką oraz na przetwarzanie przez Spółkę pozyskanych w ten sposób moich danych osobowych (adres-email, imię i nazwisko) w tych celach. Podanie danych osobowych (adres e-mail, imię i nazwisko) jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania informacji handlowej (Newsletter). Więcej informacji w Polityce Prywatności Serwisu PROCASE.

Nasze lokalizacje