Zespół
Poznaj nasz zespół
Piotr Tomczak
Partner zarządzający
Doradca podatkowy

Doradca podatkowy i biznesowy z pasją. Łączy wiedzę i doświadczenie, by pomagać przedsiębiorcom zrozumieć finanse biznesu i podnosić jego wartość.

Arkadiusz Pichur
Partner zarządzający
Radca prawny

Radca prawny… z duszą kreatywnego księgowego. Rozumie i doskonale zna szeroko rozumiane prawo gospodarcze - w tym prawo podatkowe.

Łukasz Cegłowski
Partner
Radca Prawny

Radca prawny, którego cechuje umiejętność znalezienia rozwiązania każdego problemu prawnego.


Joanna Zachara
Lider zespołu księgowego
Główna Księgowa

Pasjonatka księgowości. Członkini Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Urodzona liderka ze względu na charyzmę i wiedzę.

Anna Kędzierska
Lider zespołu księgowego
Główna Księgowa

Lider zespołu księgowego. Przed jej promiennym uśmiechem nie ochroni żaden parasol. Pomimo anielskiego wyglądu nosi w sobie demona księgowości.

Sybilla Chajec
Lider Zespołu Kadrowego, Starszy specjalista ds. kadr i płac

Kocha to, co robi, dzięki czemu praca jest jej pasją. Nie spocznie, dopóki nie przeanalizuje każdego składnika listy płac.

Małgorzata Grzesiak
Lider Zespołu Księgowego, Starszy specjalista ds. księgowości

Z zaangażowaniem i profesjonalizmem podejmuje się nowych wyzwań w dziedzinie księgowości.

Tomasz Bartnik
Radca Prawny

Radca prawny. Obszar jego zainteresowań zawodowych obejmuje w szczególności sprawy dotyczące prawa własności intelektualnej, medycznego i farmaceutycznego.

Anita Chorostkowska
Radca Prawny

Radca prawny. Profesjonalistka w każdym calu. Na szczególne podkreślenie zasługuje jej wiedza i doświadczenie w sprawach z zakresu prawa spółek handlowych.

Marta Lasoń
Zastępca Głównego Księgowego

Specjalistka ds. Księgowości z wieloletnim doświadczeniem. Sumienna, rzetelna, zdeterminowana, konsekwentna w działaniach.

Małgorzata Piątkowska
Starszy Specjalista ds. Księgowości

Specjalistka od spraw beznadziejnych. Dociekliwa niczym Sherlock Holmes. Nie spocznie, dopóki bilans nie będzie się zgadzał.

Iwona Stempień
Starszy Specjalista ds. Księgowości

Ambitna księgowa nie z przypadku, lecz z zamiłowania do cyferek. Pasjonatka nowych technologii i automatyzacji procesów księgowych.

Joanna Tomczak
Specjalista ds. księgowości

Z PROCASE związana jest od samego początku. To ona budowała tę firmę razem z jej założycielami.

Katarzyna Zdeb
Specjalista ds. księgowości

Swoją pracę w księgowości rozpoczęła jeszcze na studiach, ponad 10 lat temu, zaczynając jako pomocnik księgowej, czyli tzw. pracownik od czarnej roboty:).

Aleksandra Kwiatecka
Specjalista ds. księgowości

Wiecznie uśmiechnięta poszukiwaczka nowych wyzwań, które rozwijają ją osobiście i zawodowo. Główne atuty - błyskotliwość i precyzyjność - potrafi przekuć na jakość.

Justyna Tokarczyk
Specjalista ds. księgowości

Zawsze pozytywnie nastawiona, uśmiechnięta i skupiona na powierzonych zadaniach. W pracy w księgowości fascynuje ją porządek i logiczność procesów.

Justyna Krygowska
Specjalista ds. księgowości

Wesoła i ambitna księgowa. W trakcie wykonywania zadań zawsze stara się osiągnąć najlepsze wyniki i nie zadowala się prostymi i dostępnymi rozwiązaniami.

Joanna Przybyłek
Specjalista ds. Kadr i Płac

Od początku kariery zawodowej jej droga związana była z kadrami. Zdeterminowana, by zawsze ukończyć zadanie na czas.

Ewelina Prościak
Specjalista ds. księgowości

Czujna i uważna niczym Sherlock Holmes w dziedzinie księgowości. Mistrzyni liczb i skryta agentka finansów.

Angelika Antoszczyk
Księgowa

Ambitna i charyzmatyczna księgowa, która nie boi się podejmować nawet największych wyzwań, dzięki czemu nieustannie podwyższa swoje kwalifikacje.

Agnieszka Gaweł
Księgowa

Księgowa, która nie boi się zagadek, każdy problem rozłoży na czynniki pierwsze.

Sandra Knapkiewicz
Młodsza księgowa

Przygodę z Procase rozpoczęła niedawno, choć pracę w Księgowości podjęła już na studiach. Dokładność i sumienność to jest drugie i trzecie imię.

Agnieszka Streng
Młodsza księgowa

Pełna zapału księgowa, która od początku studiów pracuje w zawodzie.

Aleksandra Kwiatek
Młodszy specjalista ds. kadr i płac

Zawodowo wnosi świeże spojrzenie i zaangażowanie w obszar kadr i płac. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.

Anna Żakowska
Specjalista ds. kadr i płac

Doświadczona specjalistka w obszarze kadrowo-płacowym, której entuzjazm i pozytywne podejście stanowią nieodłączny element codziennej pracy.

Marzena Filak
Specjalista ds. kadr i płac

Podchodzi z zamiłowaniem zarówno do wyzwań w pracy, jak i w życiu osobistym.

Skontaktuj się z nami

Poprzez zaznaczenie niniejszego pola i wprowadzenie danych na tej stronie wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez PROCASE jako Administratora moich danych osobowych w zakresie obejmującym imię, nazwisko, adres e-mail na warunkach określonych w Polityce Prywatności Serwisu PROCASE, w celu nawiązania kontaktu, podjęcia działań niezbędnych przed zawarciem ewentualnej umowy lub jej wykonania oraz dla celów statystycznych. Wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne, ale jej brak może uniemożliwić kontakt z Administratorem lub realizację usług. Więcej informacji w Polityce Prywatności Serwisu PROCASE.

Poprzez zaznaczenie niniejszego pola wyrażam dobrowolnie zgodę na otrzymywanie od PROCASE, na podany przeze mnie ze pośrednictwem Serwisu PROCASE adres e-mail informacji handlowych (marketingowych) w celach marketingu bezpośredniego własnych usług lub usług osób trzecich, w tym podmiotów powiązanych ze Spółką oraz na przetwarzanie przez Spółkę pozyskanych w ten sposób moich danych osobowych (adres-email, imię i nazwisko) w tych celach. Podanie danych osobowych (adres e-mail, imię i nazwisko) jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania informacji handlowej (Newsletter). Więcej informacji w Polityce Prywatności Serwisu PROCASE.

Nasze lokalizacje