Poradnik Procase
Poradnik Procase

738

Łukasz Cegłowski

09-12-2019

CENTRALNY REJESTR BENEFICJENTÓW RZECZYWISTYCH

Począwszy od dnia 13 października 2019 r. funkcjonuje Centralny Rejestr Beneficjentów Rzeczywistych prowadzony przez Ministra Finansów.

871

Łukasz Cegłowski

28-03-2019

Dokumentacja cen transferowych – podstawowe sankcje

Naruszenie przepisów prawa w zakresie obowiązku sporządzenia dokumentacji cen transferowych wiąże się z konsekwencjami

276

Anita Chorostkowska

24-03-2019

ZMIANY W KODEKSIE SPÓŁEK HANDLOWYCH 

Przedstawiamy najważniejsze zmiany w zakresie przepisów prawa spółek handlowych które zaczynają obowiązywać od 1 marca 2019 r.

214

Łukasz Cegłowski

12-02-2019

Dokumentacja cen transferowych – nowe zasady

Początek 2019 roku przyniósł podatnikom między innymi zmiany przepisów dotyczących obowiązków związanych z dokumentacją cen transferowych.

2297

Piotr Tomczak

24-01-2019

SPÓŁKA BEZ ZUS? TO MOŻLIWE!

Podobno w życiu są pewne jedynie 2 sprawy. Śmierć i podatki. Podatki można jednak legalnie optymalizować.

278

Paweł Migas

24-01-2019

Zmiany w rozliczeniu samochodów osobowych od 2019 roku

Nowe przepisy dotkną przedsiębiorców wykorzystujących firmowy samochód osobowy do celów mieszanych.

Skontaktuj się z nami

Poprzez zaznaczenie niniejszego pola i wprowadzenie danych na tej stronie wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez PROCASE jako Administratora moich danych osobowych w zakresie obejmującym imię, nazwisko, adres e-mail na warunkach określonych w Polityce Prywatności Serwisu PROCASE, w celu nawiązania kontaktu, podjęcia działań niezbędnych przed zawarciem ewentualnej umowy lub jej wykonania oraz dla celów statystycznych. Wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne, ale jej brak może uniemożliwić kontakt z Administratorem lub realizację usług. Więcej informacji w Polityce Prywatności Serwisu PROCASE.

Poprzez zaznaczenie niniejszego pola wyrażam dobrowolnie zgodę na otrzymywanie od PROCASE, na podany przeze mnie ze pośrednictwem Serwisu PROCASE adres e-mail informacji handlowych (marketingowych) w celach marketingu bezpośredniego własnych usług lub usług osób trzecich, w tym podmiotów powiązanych ze Spółką oraz na przetwarzanie przez Spółkę pozyskanych w ten sposób moich danych osobowych (adres-email, imię i nazwisko) w tych celach. Podanie danych osobowych (adres e-mail, imię i nazwisko) jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania informacji handlowej (Newsletter). Więcej informacji w Polityce Prywatności Serwisu PROCASE.

Nasze lokalizacje